Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca; Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalar kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl verilen “Verimlilik Proje Ödülleri”, 08 Mayıs 2017 tarihinde Ankara'da düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.

         2017 yılı Verimlilik Projeleri Ödülleri Kamu Kategorisinde; Kurumumuz MKE Gazi Fişek Fabrikası "12.mmx99 Mermi Gömlekleri İmalatının Revize Edilmesi" projesiyle birinci gelerek ödülü alan Kurum oldu. Birincilik Ödülünü, Kurumumuz adına Genel Müdür Yardımcımız Sayın Hayrettin ÖZDEN Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ'nün elinden aldı.

       2017 yılı Verimlilik Projeleri Ödülleri Kamu Kategorisi birincisi fabrikamızın yetkilileri 18 Mayıs 2017 tarihinde Genel Müdürlüğümüzü ziyaret etmiş ve konuyla ilgili olarak Kurumumuz Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet TAŞKIN ile Yönetim Kurulu'na bilgi vermişlerdir.

© MKE Kurumu 2017