15 Mart 2017 Çarşamba günü saat 11.00’de, Anıtkabir'de, Atamız ziyaret edilerek çelenk koyma töreni Genel Müdürümüz Ahmet TAŞKIN başkanlığındaki personelimizin katılımıyla icra edilmiştir.

           

         15 Mart 2017 Çarşamba günü saat 11.00’de, Anıtkabir'de, Atamız ziyaret edilerek çelenk koyma töreni Genel Müdürümüz Ahmet TAŞKIN başkanlığındaki personelimizin katılımıyla icra edilmiştir.

      Mozoleye çelenk bırakarak saygı duruşunda bulunan Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Taşkın ile beraberindeki heyet, daha sonra Misak-ı Milli Kulesine geçerek Anıtkabir Özel Defterini imzalamıştır.

           Genel Müdürümüz Ahmet TAŞKIN Anıtkabir Özel Defterine;

        "Yüce önder Atatürk, tarihi bir geçmişe sahip kurumumuzun Tophane-i Amire'den bugüne 564, MKE Kurumu adı ile 67. yıl dönümünü kutluyoruz. Savunma sanayisinin en köklü ve milli bir kuruluşunun mensupları olarak manevi huzurunda bulunmaktan onur duymaktayız. MKE Kurumu bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ilkelerin ve gösterdiğin hedeflerin doğrultusunda, ülkemiz savunma sanayisine, milli güvenliğine ve bağımsızlığına tüm milli imkânları ile katkı sağlamaya, aziz milletimizden aldığı manevi destekle aynı azim ve kararlılıkla devam edecektir. Tüm bağlılığımızla önünde minnet, şükran ve saygıyla eğiliyoruz. Ruhun şad olsun."

            Yazarak imzalamıştır.

© MKE Kurumu 2017