Türkiye'nin zor bir dönemden geçtiği şu günlerde, MKE Genel Müdürü Ahmet TAŞKIN, cepheye mühimmat ve silah üretimi yapan fabrikaları ziyaret ederek fabrika çalışanlarına moral verdi.

ANLAMLI BİR ZİYARET

MKE Genel Müdürü Ahmet TAŞKIN MKE Mühimmat Fabrikasında incelemelerde bulundu. MKE Genel Müdürü Ahmet TAŞKIN, beraberinde Mühimmat Fabrikası Müdürü Selahattin KILINÇKAYA, Müdür Yardımcısı Veysel ÖNAL ile birlikte fabrikada yapılan üretim hakkında bilgi alarak, incelemelerde bulundu. Genel Müdür TAŞKIN, tezgah başında çalışan işçilerle bir süre sohbet etti.

ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

TAŞKIN, Kurum olarak hâlihazırda 50 kalem üründe stok çalışması yapıldığını, Afrin harekâtının da ani gelişmesi ile birlikte yapılan bu çalışmaların meyvesinin alındığını belirtti. TAŞKIN ayrıca, Afrin'de Mehmetçiğin cephede kahramanca savaştığını, kurum olarak da cephe gerisinde bu çalışmalarla lojistik destek sağlandığını belirterek, çalışanlara teşekkür etti.

PERSONELE MORAL VERDİ

Türkiye'nin zor bir dönemden geçtiği şu günlerde cepheye mühimmat üretimi yapan fabrikaları ziyaret ederek, işçilere moral desteği veren MKE Genel Müdürü Ahmet TAŞKIN, tüm işçilere böylesi bir dönemde gerçekleştirdikleri anlamlı çalışma ve alın teri için teşekkürlerini iletti. Taşkın, şu anda cephede mühimmattan silaha kadar yerli ve milli üretimin kullanıldığını ve bunda da en büyük payın MKE çalışanlarının olduğuna dikkat çekti. Bunun gurur vesilesi olduğuna işaret eden TAŞKIN' ın bu ziyareti fabrika çalışanlarına büyük moral verdi.

 

 

Kırıkkale24 Haber Merkezi/Özel Haber 31.01.2018

© MKE Kurumu 2017