Silah Satış
Silah Satış

****ANLAŞMALI MERMİ SATICILARIMIZIN DİKKATİNE;****

          Yerli fişek fiyatlarında günün ekonomik şartları nedeniyle düzenleme yapılmış olup, yeni fiyatlar 02.11.2015 tarihi itibariyle uygulamaya konulacaktır.         

 

          Genel Müdürlük Silah Satış ve Poligon Şubesi Müdürlüğünde yerli ve ithal tabanca ve fişeklerin yanı sıra ithal yivli av tüfeklerinin satışı yapılmaktadır. İstanbul Pazarlama Şube Müdürlüğünde ise yerli tabanca ve fişekler ile ithal fişeklerin satışı yapılmaktadır.

         - Tüm satışlarda satış anındaki stok durumu esas alınır.

         - Satılan ürünlerle ilgili üretici firmaların, kendilerine ait model ve aksesuarların bazılarında veya tamamında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

         - Ürünler için üretici firma web sitesinden detaylı inceleme yapılabilir.

         - İthal silah ve fişek fiyatları; Savunma Sanayi Müsteşarlığınca ABD Doları olarak tespit edilmekte olup, satış esnasında günlük Merkez Bankası döviz satış kuru karşılığı Türk Lirası (TL) bedeli tahsil edilmektedir.

         - Anlaşmalı Mermi Satıcılar; Kurumumuzca belirtilen fiyatlara sözleşme gereği bölgelerine göre tespit edilen  kâr marjı ilave etme hakkına sahiptir. Anlaşmalı Mermi Satıcıları yörelerine göre uygulanan fiyatlara bağlı kalmak zorundadır.

         - Atış poligonu haftasonu ve resmi tatil günlerinde kapalıdır.

         - Satış anındaki fiyatlar geçerli olup %18 KDV dahildir.

 

İletişim: 0 312 296 10 00 pbx